Ücretsiz Firma Ekle
 
(344) 236 08-30
Gaziantep Yolu, Yeni Sanayi Sitesi Karşısı 46200
Merkez / KahramanMaraş

HAKKIMIZDA

    Kahramanmaraş Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1988 yılında Kahramanmaraş ilinde temelleri atılmış ve ilk olarak 1989 yılı sonunda 40.000 ton/yıl kapasiteli PM I kağıt makinesi ile Saman Fluting üretimine başlamıştır.

    Fabrikamız, 30.000 m²?si kapalı olmak üzere 200.000 m² alan üzerine kurulmuştur. 1997 yılında yapılan modernizasyon yatırımı ve komple yeni bir yatırım olan PM II kağıt makinesi?nin de üretime katılmasıyla kapasitesini 110.000 ton/yıl?a çıkarmış bulunmaktadır.

    Kurulduğu günden bugüne oluklu mukavva sektörüne yönelik Fluting ve Testliner üretimiyle tanınan Kahramanmaraş Kağıt son üç yıldır değişik sektörlere yönelik kağıt imalatına da başlamış bulunmaktadır.

    Kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge çalışmaları ile tekstil, matbaa, mobilya sektörlerine de yönelik çeşitli karton ve kağıt ürünlerini de üretim portföyüne eklemiştir.

    Firmamız, globalleşen pazardaki yerini alabilmek için yola çıktığı Toplam Kalite Yönetimi ve Müşteri Memnuniyeti anlayışında önemli çalışmalar gerçekleştirmiş ve 1998 senesinde ISO 9002 Kalite Güvence Belgesini almaya uygun görülerek dünya standartlarında sürekli gelişen bir yapı içerisinde çevreye saygılı,kaliteli üretimi ile müşteri memnuniyeti anlayışını pekiştiren sektöründe her anlamda öncü firmalar arasında ki yerini ispatlamıştır.